Nazywam się Mateusz Nadobnik
Jestem autorem tego bloga.

Na co dzień opiekuję, wychowuję, pracuję. W wolnych chwilach bloguję i realizuję swoje cele, marzenia. Z poświęcam czas na zdobywanie wiedzy w zakresie Data Platform oraz chmury, szczególnie Azure . Zachwycony językiem skryptowym PowerShell. Swoją wiedzę, doświadczenia, spostrzeżenia opisuję na blogu.

Praca

Pierwsze kroki w świecie IT stawiałem w jednostce samorządu terytorialnego. Tam spotkałem Krzysztofa Grześkowiaka za co jestem wdzięczny. Wspólnie realizowaliśmy kilka ciekawych projektów. Jednym z nich był projekt 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu poprzez który pomogliśmy ponad 300 rodzinom.

Obecnie pracuję na rzecz jednej z spółek BZ WBK Santander gdzie opiekuję się infrastrukturą bazodanową zapewniając dostępność, integralność oraz wydajność. Dokładnie w takiej kolejności.

Realizuję również dodatkowe projekty dla firm którym nie jest obojętne bezpieczeństwo i wydajność baz danych. Równiż przygotowuję skrypty w PowerShell automatyzujące zgodne z wymaganiami.

Referencje

Pan Mateusz Nadobnik, od 2019 roku kilkukrotnie świadczył usługi na rzecz Stowarzyszenia Ziemi Grodziskiej Leader. Przy każdym realizowanym dla nas zadaniu wykazywał się profesjonalizmem i zaangażowaniem oraz elastycznym podejście.

Współpraca przebiegała terminowo, bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami.


Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy, którą mamy nadzieję kontynuować w przyszłości.

Dyrektor Biura Zarządu
Marcin Burzyński

Projekty

Blog na którym pierwszy opublikowałem w 2012 roku, jednak regularnie wpisy zaczęły się pojawić w okolicach 2017.

Skrypty i moduły w PowerShell:

for SQL Server

Other

  • Format-ToSplatting: Function helps formatting parameters to splatting
  • Start-WindowsTerminal: The function helps run multiple command-line applications next to each other within the same tab in Windows Terminal.

Akademia PowerShell gdzie planuję pokazywać, że PowerShell jest dla każdego.

Kontakt, kontakt


Po prostu: mnadobnik[at]gmail.com Pisz jeśli masz jakieś pytania.

Certyfikaty